Novostavba VH laboratoří v Uherském Hradišti

Novostavba VH laboratoří v Uherském Hradišti

Jedná se o dvoupodlažní objekt, kdy druhé podlaží se nachází jen nad polovinou objektu. Budova VH laboratoří je tak tvořena na pohled dvěma různými hmotami, kdy převýšená dvoupodlažní část je obalena v titanzinkovém plášti s mírně předstupujícím druhým podlažím. Zastřešení nad 2NP je řešeno pomocí pultové střechy, která umocňuje celkový výraz budovy. Tato část obsahuje především zázemí pro zaměstnance, kanceláře a pár menších laboratorních provozů.Jednopodlažní část objektu je tvořena jednoduchou šedou obdélníkovou hmotou a obsahuje hlavní laboratoř a další provozy. V této části je střecha plochá.Barevnost objektu respektuje firemní barvy a pohybuje se v odstínech šedé s modrými akcenty, například v meziokenních vložkách a v barevnosti druhého nadzemního podlaží.

Vstup do prvního nadzemního podlaží nalezneme na jižní straně objektu, jedná se o patro „pracovní“. Místnosti v tomto patře jsou propojeny pro lepší a pohodlnější pracovní podmínky a návaznost provozů.

Ve druhém nadzemním podlaží nalezneme zázemí zaměstnanců obsahující denní místnost s čajovou kuchyňkou, dámské a pánské šatny s wc a šatnou, inspekční pokoj s koupelnou a také se dále na patře nachází sklady.

PŮDORYS 1NP 

PŮDORYS 2NP

Máte zájem
o naše služby?

Hledáte kompletní realizaci vašeho projektu? Zanechte nám prosím své telefonní číslo.

  Kontakt

  Brno - Královo Pole
  Dobrovského 1238/7
  PSČ 612 00
  tel.: +420 541 238 435
  e-mail: info@hiarch.cz

  Informace o společnosti

  Společnost HiARCH spol. s r.o. je zapsaná u Krajského soudu v Brně pod značkou 15469 C
  IČO 60709693
  DIČ CZ60709693
  id datové schránky: rha992w