BD Selská 82

BD Selská 82

        

Druh stavby: BYTOVÝ DŮM

Rok realizace: 2020

Místo: Brno

Jedná se o bytový dům se 7-mi byty a 10-ti parkovacími místy v městské části Brno – Maloměřice na ulici Selská. Stavba byla dokončena na začátku roku 2020.

O bytech

Čtyřpodlažní bytový dům v Brně – Maloměřicích je navržen v souladu se soudobými požadavky na individuální bydlení jak z pohledu technického, tak hygienického a estetického. Dům je navržen v řadové zástavbě ulice Selská a má ideální orientací ke světovým stranámKaždý byt kromě dvou bytů 1+kk umístěných v uliční části domu má terasu, jeden byt 3+kk má lodžii. Uliční fasáda je situována na západ s výhledem na Cacovický ostrov a městskou čtvrť Lesná, dvorní fasáda na východ s krásným výhledem na panorama Hády. Dvorní křídlo bytového domu je orientováno na jih, proto jsou zde umístěné byty doplněné terasami.

 

 

Bytový dům je ukázkou moderního a „čistého“, pro současné město typického, bydlení. Od ulice ustoupené 4NP napomáhá vizuálně sjednotit bytový dům se sousední zástavbou se sklonitými střechami, přitom si zachovává výhodu plnohodnotného využití vnitřního prostoru bytu a

V bytovém domě je navrženo celkem 7 bytových jednotek. 2 byty 1+kk (z nich jeden je navržen v úpravě pro zdravotně hendikepované), 4 byty 3+kk a 1 byt 4+kk. Dům je vybaven osobním výtahem. Dispozice bytů jsou navrženy maximálně účelně, nezapomnělo se na dostatečně dimenzované úložné prostory. K bytu přináleží zděná sklepní kóje.

 

 

GALERIE

 

 

   

O dispozici domu

Vstup do domu je z ulice Selská, stejně jako vjezd do hromadné garáže. Vstup je bezbariérový, pro přístup do vyšších pater je možno využít osobní výtah v bezbariérovém provedení. V přízemí (1NP) jsou situovány zděné sklepní kóje, úklidová místnost a technická místnost pro dvojici plynových kotlů a zásobník teplé vody. V  nice opatřené uzamykatelnou brankou, která je přístupná z ulice, je situováno stanoviště pro nádoby na komunální odpad.

V druhém nadzemním podlaží (2NP) se nachází 4 byty. Jeden o velikosti 1+kk s okny do ulice a byt 3+kk s terasou do dvorní části BD. Další dva byty 3+kk jsou umístěny ve dvorním křídle bytového domu. Tyto byty mají velké prosluněné terasy.

V třetím nadzemním podlaží (3NP) jsou umístěny 2 byty: velikostní kategorie 1+kk s okny do ulice a 3+kk s okny do ulice a francouzským oknem a lodžií do dvora.

Ve čtvrtém (posledním) nadzemním podlaží (4NP) je umístěn exkluzivní byt velikosti 4+kk. Ten má terasu situovanou na západ v celé šířce domu. Na ni je přístup z obývacího pokoje a dvou pokojů. Třetí pokoj je situovaný do dvora a má tzv. falešný balkón s výhledem na panoráma Hády.

Máte zájem
o naše služby?

Hledáte kompletní realizaci vašeho projektu? Zanechte nám prosím své telefonní číslo.

  Kontakt

  Brno - Královo Pole
  Dobrovského 1238/7
  PSČ 612 00
  tel.: +420 541 238 435
  e-mail: info@hiarch.cz

  Informace o společnosti

  Společnost HiARCH spol. s r.o. je zapsaná u Krajského soudu v Brně pod značkou 15469 C
  IČO 60709693
  DIČ CZ60709693
  id datové schránky: rha992w