BD s Mateřskou školkou, Rajhrad

BD s Mateřskou školkou, Rajhrad

        

Druh stavby: BYTOVÝ DŮM s MATEŘSKOU ŠKOLKOU

Rok realizace: projektová příprava

Místo: Rajhrad

Jedná se o bytový dům se 6-ti byty, mateřskou školkou  a 9-ti parkovacími místy v obci Rajhrad – ulice Masarykova.


 

Novostavba dvoupodlažního bytového domu s obytným podkrvím ve měste Rajhrad – je navržen v souladu se soudobými požadavky na individuální bydlení jak z pohledu technického, tak hygienického a estetického.

Dům má obdélníkový půdorys předsazenými balkóny ve dvorní části, lodžií a zapuštěným balkonem nevystupujícím před fasádu do ulice Masarykova.

O dispozici domu

Jedná se bytový dům s občanským vybavením do 50-ti % podlahové plochy určené pro bydlení, vstup do objektu je situován z chodníku ul. Masarykova a je krytý zapuštěným závětřím a stávající sjezd z ulice Masarykova bude sloužit výhradně pro dovoz hotového jídla do MŠ.

Za závětřím se nachází vstupní chodba, ze které je přístup do mateřské školy, k technickému zázemí MŠ a do prostoru schodiště, z prostoru schodiště pak ke sklepním kójím a technickému zázemí domu.

Ve 2NP jsou navrženy 3 byty (velikosti 1x 1+kk, 2x 3+kk). V podkroví taktéž 3 byty (velikosti 1x 1+kk+galerie, 2x 3+kk+galerie).

Vstup do objektu je situován z chodníku ul. Masarykova a je krytý zapuštěným závětřím. Vedle závětří je navrženo kryté stanoviště pro nádoby na komunální odpad přístupné pouze z chodníku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O bytech

Ve 2NP jsou navrženy 3 byty (velikosti 1x 1+kk, 2x 3+kk). V podkroví taktéž 3 byty (velikosti 1x 1+kk+galerie, 2x 3+kk+galerie).

Byt kategorie 1+kk tvoří předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a stolováním, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a lodžie.

Byt kategorie 3+kk tvoří prostorná předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a stolováním, dva pokoje/ ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta a lodžie nebo balkón. Výška v podkroví umožnila realizovat v části půdorysu bytu galerie, které lze využít pro spaní nebo jako pracovnu.

 

 

 

GALERIE

 

 

 

Máte zájem
o naše služby?

Hledáte kompletní realizaci vašeho projektu? Zanechte nám prosím své telefonní číslo.

Kontakt

Brno - Královo Pole
Dobrovského 1238/7
PSČ 612 00
tel.: +420 541 238 435
e-mail: info@hiarch.cz

Informace o společnosti

Společnost HiARCH spol. s r.o. je zapsaná u Krajského soudu v Brně pod značkou 15469 C
IČO 60709693
DIČ CZ60709693
id datové schránky: rha992w